previous next
Current Time

GMT

Test matches

LIVE
South Africa
Sri Lanka
Match scheduled to begin at 10:00 local time (08:00 GMT | 03:00 EST | 02:00 CST | 00:00 PST)

One-Day Internationals

LIVE
West Indies
England
LIVE
West Indies
England
LIVE
West Indies
England

Women's One-Day Internationals

LIVE
Australia Women
New Zealand Women
Match scheduled to begin at 10:20 local time (02:20 GMT | 21:20 EST -1d | 20:20 CST -1d | 18:20 PST -1d)
LIVE
Australia Women
New Zealand Women
Match scheduled to begin at 11:20 local time (00:50 GMT | 19:50 EST -1d | 18:50 CST -1d | 16:50 PST -1d)

CSA 3-Day Provincial Cup

LIVE
Gauteng
Eastern Province
Match scheduled to begin at 10:00 local time (08:00 GMT | 03:00 EST | 02:00 CST | 00:00 PST)
LIVE
Northerns
KwaZulu-Natal
Match scheduled to begin at 10:00 local time (08:00 GMT | 03:00 EST | 02:00 CST | 00:00 PST)
LIVE
Western Province
KwaZulu-Natal Inland
Match scheduled to begin at 10:00 local time (08:00 GMT | 03:00 EST | 02:00 CST | 00:00 PST)

Logan Cup

LIVE
Mashonaland Eagles
Mountaineers
Match scheduled to begin at 09:30 local time (07:30 GMT | 02:30 EST | 01:30 CST | 23:30 PST -1d)
LIVE
Matabeleland Tuskers
Mid West Rhinos
Match scheduled to begin at 09:30 local time (07:30 GMT | 02:30 EST | 01:30 CST | 23:30 PST -1d)

Plunket Shield

Auckland
Otago
Match scheduled to begin at 10:30 local time (21:30 GMT -1d | 16:30 EST -1d | 15:30 CST -1d | 13:30 PST -1d)
Canterbury
Central Districts
Match scheduled to begin at 10:30 local time (21:30 GMT -1d | 16:30 EST -1d | 15:30 CST -1d | 13:30 PST -1d)
Wellington
Northern Districts
Match scheduled to begin at 10:30 local time (21:30 GMT -1d | 16:30 EST -1d | 15:30 CST -1d | 13:30 PST -1d)

Sheffield Shield

LIVE
Feb 23-26, 2019 - 20th match at TBA
New South Wales
Western Australia
Match scheduled to begin at 23:30 GMT
LIVE
Victoria
Queensland
Match scheduled to begin at 10:30 local time (23:30 GMT -1d | 18:30 EST -1d | 17:30 CST -1d | 15:30 PST -1d)
LIVE
South Australia
Tasmania
Match scheduled to begin at 10:30 local time (00:00 GMT | 19:00 EST -1d | 18:00 CST -1d | 16:00 PST -1d)

CSA Provincial One-Day Challenge

LIVE
Gauteng
Eastern Province
Match scheduled to begin at 09:30 local time (07:30 GMT | 02:30 EST | 01:30 CST | 23:30 PST -1d)
LIVE
Northerns
KwaZulu-Natal
Match scheduled to begin at 09:30 local time (07:30 GMT | 02:30 EST | 01:30 CST | 23:30 PST -1d)
LIVE
Western Province
KwaZulu-Natal Inland
Match scheduled to begin at 09:30 local time (07:30 GMT | 02:30 EST | 01:30 CST | 23:30 PST -1d)

Momentum One Day Cup

LIVE
Cape Cobras
Dolphins
Match scheduled to begin at 13:30 local time (11:30 GMT | 06:30 EST | 05:30 CST | 03:30 PST)
LIVE
Knights
Warriors
Match scheduled to begin at 13:30 local time (11:30 GMT | 06:30 EST | 05:30 CST | 03:30 PST)
LIVE
Cape Cobras
Lions
Match scheduled to begin at 10:00 local time (08:00 GMT | 03:00 EST | 02:00 CST | 00:00 PST)
LIVE
Dolphins
Warriors
Match scheduled to begin at 13:30 local time (11:30 GMT | 06:30 EST | 05:30 CST | 03:30 PST)
LIVE
Lions
Titans
Match scheduled to begin at 13:30 local time (11:30 GMT | 06:30 EST | 05:30 CST | 03:30 PST)

Syed Mushtaq Ali Trophy

Feb 21, 2019 - Group D at TBA
Assam
Karnataka
Feb 21, 2019 - Group E at TBA
Baroda
Tripura
Feb 21, 2019 - Group D at TBA
Bengal
Mizoram
Feb 21, 2019 - Group D at TBA
Chhattisgarh
Odisha
Feb 21, 2019 - Group A at TBA
Delhi
Jharkhand
Feb 21, 2019 - Group B at TBA
Gujarat
Meghalaya
Feb 21, 2019 - Group D at TBA
Haryana
Arunachal Pradesh
Feb 21, 2019 - Group B at TBA
Himachal Pradesh
Vidarbha
Feb 21, 2019 - Group E at TBA
Hyderabad (India)
Puducherry
Feb 21, 2019 - Group A at TBA
Jammu & Kashmir
Nagaland
Feb 21, 2019 - Group A at TBA
Kerala
Manipur
Feb 21, 2019 - Group C at TBA
Madhya Pradesh
Punjab
Feb 21, 2019 - Group E at TBA
Maharashtra
Uttar Pradesh
Feb 21, 2019 - Group C at TBA
Mumbai
Sikkim
Feb 21, 2019 - Group C at TBA
Railways
Saurashtra
Feb 21, 2019 - Group E at TBA
Services
Uttarakhand
Feb 21, 2019 - Group B at TBA
Tamil Nadu
Rajasthan
Feb 22, 2019 - Group D at TBA
Assam
Mizoram
Feb 22, 2019 - Group E at TBA
Baroda
Uttarakhand
Feb 22, 2019 - Group D at TBA
Bengal
Karnataka
Feb 22, 2019 - Group D at TBA
Chhattisgarh
Arunachal Pradesh
Feb 22, 2019 - Group A at TBA
Delhi
Manipur
Feb 22, 2019 - Group B at TBA
Gujarat
Rajasthan
Feb 22, 2019 - Group D at TBA
Haryana
Odisha
Feb 22, 2019 - Group E at TBA
Hyderabad (India)
Uttar Pradesh
Feb 22, 2019 - Group A at TBA
Jharkhand
Jammu & Kashmir
Feb 22, 2019 - Group C at TBA
Madhya Pradesh
Saurashtra
Feb 22, 2019 - Group E at TBA
Maharashtra
Puducherry
Feb 22, 2019 - Group B at TBA
Meghalaya
Himachal Pradesh
Feb 22, 2019 - Group A at TBA
Nagaland
Andhra
Feb 22, 2019 - Group C at TBA
Punjab
Mumbai
Feb 22, 2019 - Group E at TBA
Services
Tripura
Feb 22, 2019 - Group C at TBA
Sikkim
Goa
Feb 22, 2019 - Group B at TBA
Vidarbha
Bihar
Feb 24, 2019 - Group D at TBA
Assam
Chhattisgarh
Feb 24, 2019 - Group E at TBA
Baroda
Hyderabad (India)
Feb 24, 2019 - Group A at TBA
Delhi
Jammu & Kashmir
Feb 24, 2019 - Group B at TBA
Gujarat
Himachal Pradesh
Feb 24, 2019 - Group D at TBA
Haryana
Bengal
Feb 24, 2019 - Group A at TBA
Jharkhand
Manipur
Feb 24, 2019 - Group D at TBA
Karnataka
Arunachal Pradesh
Feb 24, 2019 - Group A at TBA
Kerala
Andhra
Feb 24, 2019 - Group C at TBA
Madhya Pradesh
Mumbai
Feb 24, 2019 - Group E at TBA
Maharashtra
Services
Feb 24, 2019 - Group B at TBA
Meghalaya
Rajasthan
Feb 24, 2019 - Group D at TBA
Odisha
Mizoram
Feb 24, 2019 - Group E at TBA
Puducherry
Jharkhand
Feb 24, 2019 - Group C at TBA
Punjab
Saurashtra
Feb 24, 2019 - Group C at TBA
Railways
Goa
Feb 24, 2019 - Group B at TBA
Tamil Nadu
Bihar
Feb 24, 2019 - Group E at TBA
Tripura
Uttar Pradesh
Feb 25, 2019 - Group D at TBA
Assam
Bengal
Feb 25, 2019 - Group E at TBA
Baroda
Services
Feb 25, 2019 - Group D at TBA
Chhattisgarh
Haryana
Feb 25, 2019 - Group A at TBA
Delhi
Kerala
Feb 25, 2019 - Group B at TBA
Gujarat
Tamil Nadu
Feb 25, 2019 - Group B at TBA
Himachal Pradesh
Bihar
Feb 25, 2019 - Group E at TBA
Hyderabad (India)
Maharashtra
Feb 25, 2019 - Group A at TBA
Jammu & Kashmir
Andhra
Feb 25, 2019 - Group D at TBA
Karnataka
Mizoram
Feb 25, 2019 - Group C at TBA
Madhya Pradesh
Railways
Feb 25, 2019 - Group A at TBA
Manipur
Nagaland
Feb 25, 2019 - Group C at TBA
Mumbai
Goa
Feb 25, 2019 - Group D at TBA
Odisha
Arunachal Pradesh
Feb 25, 2019 - Group E at TBA
Puducherry
Uttar Pradesh
Feb 25, 2019 - Group B at TBA
Rajasthan
Vidarbha
Feb 25, 2019 - Group C at TBA
Saurashtra
Sikkim
Feb 25, 2019 - Group E at TBA
Tripura
Uttarakhand
Feb 27, 2019 - Group D at TBA
Assam
Odisha
Feb 27, 2019 - Group E at TBA
Baroda
Puducherry
Feb 27, 2019 - Group D at TBA
Bengal
Arunachal Pradesh
Feb 27, 2019 - Group D at TBA
Chhattisgarh
Karnataka
Feb 27, 2019 - Group A at TBA
Delhi
Andhra
Feb 27, 2019 - Group B at TBA
Gujarat
Bihar
Feb 27, 2019 - Group D at TBA
Haryana
Mizoram
Feb 27, 2019 - Group E at TBA
Hyderabad (India)
Tripura
Feb 27, 2019 - Group A at TBA
Jharkhand
Nagaland
Feb 27, 2019 - Group A at TBA
Kerala
Jammu & Kashmir
Feb 27, 2019 - Group C at TBA
Madhya Pradesh
Goa
Feb 27, 2019 - Group E at TBA
Maharashtra
Uttarakhand
Feb 27, 2019 - Group B at TBA
Meghalaya
Vidarbha
Feb 27, 2019 - Group C at TBA
Punjab
Sikkim
Feb 27, 2019 - Group C at TBA
Railways
Mumbai
Feb 27, 2019 - Group E at TBA
Services
Uttar Pradesh
Feb 27, 2019 - Group B at TBA
Tamil Nadu
Himachal Pradesh

Futures League

Tasmania Under-23s
WA U23s
Match scheduled to begin at 10:30 local time (23:30 GMT -1d | 18:30 EST -1d | 17:30 CST -1d | 15:30 PST -1d)
Queensland Under-23s
Victoria Under-23s
Match scheduled to begin at 10:00 local time (00:00 GMT | 19:00 EST -1d | 18:00 CST -1d | 16:00 PST -1d)

CSA Women's Provincial League

Free State Women
Eastern Province Women
KwaZulu-Natal Inland Women
Easterns Women
Mpumalanga Women
KwaZulu-Natal Women
Northern Cape Women
Swd D Wmn
Northerns Women
North West Women

CSA Women's Provincial T20 Competition

Free State Women
Eastern Province Women
KwaZulu-Natal Inland Women
Easterns Women
Mpumalanga Women
KwaZulu-Natal Women
Northern Cape Women
Swd D Wmn
Northerns Women
North West Women